Leestijd: < 1 minuut
Door: Heijplaat Online
Laatste update: 10 december 2025, 09:03
Stedin Netbeheer heeft bewoners aan de omgeving Koedoodstraat schriftelijk laten weten dat er binnenkort tijdelijk geen stroom zal zijn wegens onderhoudswerkzaamheden aan het stroomnet. Het bedrijf meldt dat de werkzaamheden worden uitgevoerd om een onveilige situatie te voorkomen en om de kans op onverwachte storingen te verkleinen.
Volgens de aankondiging die maar een aantal bewoners mocht ontvangen vindt de stroomonderbreking vandaag plaats tussen 08.00 en 16.00 uur. Stedin geeft aan dat vooraf wordt onderzocht welke werkzaamheden nodig zijn om zo min mogelijk overlast te veroorzaken. Toch blijft er een kans op onverwachte problemen tijdens het werk, waarvoor het bedrijf alvast excuses aanbiedt.
Tijdens het onderhoud kan de straat mogelijk worden afgesloten en kunnen parkeerplekken tijdelijk vervallen. Stedin belooft er alles aan te doen om locaties bereikbaar te houden en herstelt de straat na afronding van de werkzaamheden.
De netbeheerder geeft tips aan bewoners, zoals het eerder opladen van elektronische apparaten en het informeren van wijkverpleging bij gebruik van medische apparatuur. Voor bedrijven worden extra maatregelen genoemd, zoals het huren van een aggregaat of het aanpassen van betaalmethoden.
Voor vragen kunnen bewoners terecht op Stedin.net/geenstroom of via het telefoonnummer en WhatsApp-contact dat in de brief, die ik onderstaand bijgevoegd heb, vermeld staat.



Geef een reactie
Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.