Carnavalsgekte op Heijplaat: Dit wil je vanmiddag echt niet missen op het Rondoplein!

Home » Heijplaat Nieuws » Culturele Commissie Heijplaat » Carnavalsgekte op Heijplaat: Dit wil je vanmiddag echt niet missen op het Rondoplein!

Leestijd: < 1 minuut
Door: Heijplaat Online


Laatste update: 1 maart 2026, 13:09

Vandaag staat Heijplaat weer in het teken van carnaval. Van 15.00 tot 17.00 uur wordt het Rondoplein omgetoverd tot een kleurrijk feestterrein waar jong en oud samen carnaval kunnen vieren.

De festiviteiten vinden plaats bij het Muziekpaviljoen “Prinses Beatrix” op het Rondoplein. De organisatie is in handen van de Culturele Commissie Heijplaat, die opnieuw zorgt voor een gezellige en muzikale middag voor de wijk.

Muzikale noot van De Zwiebelkes

De muzikale omlijsting wordt verzorgd door boerenkapel De Zwiebelkes. Met hun herkenbare carnavalsklanken en vrolijke repertoire brengen zij de echte carnavalsstemming naar Heijplaat. Bezoekers kunnen rekenen op een middag vol meezingers, opzwepende ritmes en feestelijke gezelligheid.

Ook De Keilebijters aanwezig

Naast De Zwiebelkes is ook carnavalsvereniging CC De Keilebijters uit Rotterdam aanwezig. Leden van de vereniging, herkenbaar aan hun traditionele outfits en onderscheidingen, geven het feest extra glans. Natuurlijk ontbreken ook de jeugdige hoogheden niet, die samen met de andere aanwezigen zorgen voor een kleurrijk geheel.

Kom verkleed!

Iedereen is van harte uitgenodigd om verkleed naar het Rondoplein te komen. Of je nu kiest voor een prinsessenjurk, een narrenpak of een andere feestelijke outfit: carnaval vier je samen. Juist de mix van kinderen, volwassenen en verenigingen maakt deze middag tot een echt wijkfeest.

Met muziek, kostuums en volop gezelligheid belooft het een sfeervolle after-carnavalviering te worden in het hart van Heijplaat.

Kom vanmiddag naar het Rondoplein om samen carnaval te vieren.

Geef een reactie